16ДнівПротиНасильства

#16ДнівПротиНасильства
28 листопада відбулося засідання ради профілактики у Володимир-Волинській ЗОШ №1.
На запрошення директора школи Людмили Самусєвої захід відвідали директор Володимир-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Пикалюк та начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Лілія Сидорук.
На засіданні були розглянуті питання причин неуспішності школярів, їх поведінки під час навчального процесу та у позаурочний час . З батькам проведені бесіди, стосовно належного виконання батьківських обов’язків, а також попереджено про відповідальність згідно чинного законодавства за неналежне їх виконання.
В рамках проведення Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” керівниками соціальних служб міста було роз’яснено зміни до законодавства, стосовно запобігання та протидії домашньому насильству, наголошено на дотриманні Порядку розгляду заяв і повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми та загрози його вчинення, Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашнього насильства за ознакою статі та обговорено практичне застосування Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами.
Нагадуємо,що інформаційна кампанія “16 днів проти насильства” щороку проводиться з 25 листопада по 10 грудня. Основними завданнями даної акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї, підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем та формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.