Цікава зустріч учнів 4-Б класу з прокурором Володимир-Волинської окружної прокуратури Калиновською Л.О.

У Володимир-Волинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся незвичайний урок у початкових класах. Прокурор Володимир-Волинської окружної прокуратури Калиновська Людмила Олександрівна провела цікавий просвітницький захід « Конвенція ООН – про права дитини». У рамках заходу діти мали можливість отримати інформацію про права, забезпечення можливості повідомляти про їх порушення, про вільний доступ дітей до правосуддя, захисту від дискримінації та всіх форм насильства. Учні вже знають, що у 1991 році Україною ратифіковано Конвенцію ООН про права дитини, яка є основоположним документом та вважається світовою конституцією для дітей, а також гарантує кожній дитині право на свободу, особисту недоторканість, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів.

заявка на ипотеку во все банки