Фізкультурно-мистецький онлайн-челендж “ДО ПЕРЕМОГИ” на підтримку захисників України

🇺🇦 Творча група вчителів Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 долучилися до фізкультурного челенджу на підтримку захисників України.  Організатор школи Петровська Вікторія, вчитель фізичного виховання Кузьмич Андрій та учитель Стрільчук Дмитро організували разом із учнями школи онлайн-челендж на підтримку захисників України, зокрема колег-волинян, які воюють за нашу свободу і незалежність.  Вони записали інтернет-ролик. Учасниками цього завдання є школярі:  Радкевич А., Пашко Х., Мосурук І., Савюк О., Пальонка А., Самусєв І.,  Левосюк Д., Радиховська М., Іваніна В.,  Швайковський П., Казаков А.  Ініціаторами челенджу є  Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України Волинського обласного відділення (філії) спільно з Волинським державним центром естетичного виховання та ВНОК України у Волинській області. Дякуємо учням, батькам та вчителям за єдність та співпрацю.                                                                                                                          🇺🇦    Слава Україні !!!                                                                                                                                                                                                                          🇺🇦    Героям Слава!!!