Супервізія у початковій школі

21 грудня у Володимир-Волинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відблася супервізія початкової школи супервізором Євтушок Аллою. Вчителі четвертих класів Татунчак Валентина Федорівна та Лопушанська Віта Петрівна поділилися своїм педагогічним досвідом, провівши уроки. Супервізор надала вчителям початкових класів методичну допомогу, розповівши про новинки у НУШ, про інноваційні технології ІКТ, взаємодії. Усі поради для вчителів  обгрунтовувала на життєвтх ситуаціях та з власного досвіду. Кожен класовод збагатив свою методичну скарбничку не тільки знаннями, а й умінням їх застосовувати  роботі з учнями, колегами, батьками.
Супервізія у Володимир-Волинському ліцеї #1
☑️ партнерська взаємодія, спільне вирішення проблем і пошук шляхів покращення освітнього процесу;
☑️ моделювання уроку у НУШ;
☑️ засоби активізації пізнавальної діяльності учнів;
☑️ ознайомлення з можливостями сучасних електронних освітніх ресурсів;
☑️ мотивація педагогів щодо подальшого професійного розвитку, самовдосконалення.

займы по паспорту без проверок