МІСЬКА АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ РАДІСТЬ»

У ВОЛОДИМИРІ ВІДБУЛАСЯ ЩОРІЧНА АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ РАДІСТЬ»
🧒👧 У Володимир-Волинській громаді розпочали відзначення Міжнародного дня захисту дітей з вітань діток пільгових категорій. Малеча, з яких 75 дітей діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а 25 дітей – з сімей загиблих військовослужбовців, які потребують особливого соціального захисту, отримали солодощі та грошову допомогу.
🧒👧 Дітей та членів їх родин зі святом привітав міський голова Ігор Пальонка. «Мені надзвичайно приємно, що маємо можливість зібратись тут сьогодні такою тісною та радісною компанією. Вітаю, діти, з вашим днем. Прикро, що на вашу долю випало так багато випробувань і сьогодні ми повинні боронити ваше право на життя. Та все ж вірю, що прийде час і саме ви будете розбудовувати та прославляти нашу країну. Бажаю вам міцного здоров’я та завжди йти по життю з Україною в серці. А ми в свою чергу зробимо усе можливе, аби забезпечити вас якісною освітою, активним фізичним і духовним розвитком, та найголовніше – мирним небом над головою», – наголосив очільник громади.
 Вихованці нашої школи Гончарук Вадим – учень 1-А класу та Ляшук Поліна – учениця 9-А класу.