Ми пізнаємо світ професій. Пожежник.

У Володимирі-Волинському рятувальники провели екскурсію для учнів Володимир-Волинської ЗОШ 1.
18 травня до Державної пожежно-рятувальної частини № 7 міста Володимир-Волинський ГУДСНС України у Волинській області завітали учні ліцею місцевої ЗОШ. Під час екскурсії вони ознайомилися не лише з правилами пожежної безпеки, розширили уявлення про роботу пожежників, зрозуміли як вони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій колективу залежить життя людей.
А після знайомства із з технікою та устаткуванням вогнеборців ліцеїсти почали фотографувались поруч з пожежними авто та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні та всі деталі пожежного реманенту. Також найсміливіші приміряли на себе бойові обладунки співробітників ДСНС.