Ми – актори-лялькарі

Казка – колиска дитинства, чарівний світ.
Тиждень “Театр”  у  1-их класах був насиченим, пізнавальним та цікавим.
Наші першокласники люблять слухати та читати казки. Та непросто казку розігрувати, особливо, коли треба самому озвучувати героя та грати рукавичкою у ширмі. Та діти справилися, вони  справжні актори-лялькарі.
У 1-Б класі, класовод Оксана Горбач, рукавичковим театром школярики розіграли українську народну казку “Ріпка”, а 1-А, класовод Валентина Адамчук, казку “Колобок”.  А у п’ятницю учні 1-А класу їздили до кінотеатру “Сім’я” на перегляд мультфільму “Її завітна мрія”. Діти практично ознайомилися з культурою поведінки у театрі. Переживаючи за життєвими подіями головних героїв, зрозуміли хто це толерантна людина, адже дівчина була прикута до інвалідного візка, а хлопчик дбав про неї. Дружба між героями назавжди змінить їхні погляди на світ, особливо до навчання.
Також здобули навички за темою “Я – пасажир”. Дякує клас  за комфортну поїздку перевізнику Павловському Ігорю.