Вітаємо переможців у обласному конкурсі

З метою формування високої індивідуальної культури на кращих зразках національної, світової класичної, сучасної хореографії, виявлення талановитої та обдарованої молоді 25 березня 2021 року проведено обласний дистанційний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «У вихорі танцю» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.

У фестивалі-конкурсі взяли участь 55 танцювальних колективів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти області, всього понад 1100 учасників.

У старшій віковій категорії І місце здобув танцювальний колектив «Rising star» Володимир-Волинської
загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Володимир-Волинської міської ради у склад якого учениця нашої школи Слободчікова Катерина.

Вітаємо з перемогою та подальших успіхів!!!