Відкритий урок з фізкультури для студентів з-го курсу педколеджу .

У ліцеї відбувся відкритий урок з фізкультури для студентів з-го курсу педколеджу .Майстерністю проведення уроку в НУШ поділилася зі студентами вчитель-методист Веремчук Наталія Петрівна, яка провела урок за темою ” Культура рухів з елементами гімнастики”.
Діти настроювались на урок під музичніий супровід та танцювальні вправи, далі виконали комплекс ЗРВ та підготоч і до акробатичних- вправи на гнучкість.Основне завдання уроку – удосконалення ” перекиду назад ” та ” стійки на лопатках” усі діти виконували старанно та наполегливо. КОМАНДНА РОБОТА по відділеннях – додала уроку цікавості та активності , адже що три хвилини команди змінювали місце занять та завдання – стрибали на скскалках, крутили халахуп, лізли по лаві з переходом на гімнастичну стінку та вправл!ли сь у підтягуванні у положенні лежачи на жи воті на лаві.Швидкості та креативності додали естафети між командами:
” жабки”, ” котики ” , “джмелі” , а цікавості- спорт інвентар- фітболи , масажні м’ячі, міні куби та ін. На зсвершення діт и пограли гру на увагу та релаксували на пуфі – ” кріслі автора” , де кожен зміг висловити враження від співпраці на уроці.Діти вразили – дякували усім присутнім, своїм членам команд , сумерникам та вчителю , адже їм на уроці
” сподобалось усе!” СТУДЕНТИ були теж зсдоволені цікавим уроком.Адже краще один раз побачити, ніж 100 разів почути.Методика фізкультури в НУШ їх зацікавила і тепер вони з задоволенням будуть проводити пробні уроки на базі нашого ліцею