Азбука виховання людяності

27 січня 2022 року у нашій школі відбулось засідання педагогічної ради. Тема педради “Духовно-моральне виховання у сучасних умовах” обрана невипадково, адже ця проблема постає дуже гостро в учнівському та педагогічному колективах. Вирішення даної проблеми потребує негайного позачергового завдання в нашому суспільстві. Щоб зацікавити педагогів був запропонований інноваційний формат проведення засідання педради- педрада-тренінг із запрошенням викладачки Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського Лідії Леонідівни Катинської. Спочатку заступник директора з НВР Світлана Вітрук детально проаналізувала робату педагогічного колективу з основ забезпечення морально-духовного виховання особистості, окреслила певні шляхи з покращення найскладнішого мистецтва управляти та мистецтва виховувати. ЦІікаво, доступно та оригінально з проблематикою питань з цього напрямку познайомила Лідія Деонідівна Катинська, викладач-методист педагогічного коледжу, а згодом організувала та провела тренінг”Духовний діамант”. Всі педагоги усвідомили чітко, що зерна добрих людських почуттів у душах школярів можна розвинути тільки щирою любов”ю до них. Щира подяка від педагогічного колективу ЗОШ№1 за приємні хвилини насолоди, за безвідмовну підтримку та людяність, за духовно-моральне наставництво усіх учасників педагогічної ради. З роси і води Вам, Лідіє Леонідівно! Нехай доброти невичерпна криниця ще багато років наповнює душі людей, які сіятимуть добре, розумне, вічне..

.